Prywatny Punkt Przedszkolny "Smyki"

                                                         

Strona Główna  O nas  Oferta  |  Cennik Aktualności Galeria Kontakt 

       

 

 

O nas…
                            

Witam wszystkich rodziców!

 

                            Nie trudno zgadnąć, że szukacie dla swojej pociechy opieki najlepszej z możliwych. Nie dziwi również fakt, iż brak miejsc w zatłoczonych żłobkach i przedszkolach doprowadza wielu z Was do zadania sobie pytania: i co teraz??

           

                      Alternatywą jest Prywatny Punkt Przedszkolny „Smyki”. Jak to się zaczęło?  Sami z mężem szukaliśmy dla naszego synka miejsca w żłobku. Na darmo. Wątpliwym również okazało się zostawienie swojego skarbu obcej pani, o której nic się nie wiedziało, a która żądała astronomicznych sum za opiekę nad dzieckiem. Poza tym pragnęliśmy aby Kornel rozwijał się wśród innych dzieci - swoich rówieśników czy też starszych i młodszych kolegów.

                      

                      Stąd powstał pomysł na otwarcie Klubiku dla dzieci. Najpierw ograniczaliśmy się tylko do dzieci żłobkowych, natomiast od września 2011r. przekształciliśmy się w Punkt Przedszkolny działający na takich samych zasadach jak przedszkole. Jednak nie zapomnieliśmy też o maluchach. Oprócz zajęć dla przedszkolaków prowadzimy również zajęcia dla dzieci młodszych. Bardzo mile są u nas widziane dwulatki.

 U nas dzieci bawią się i uczą w domowej  atmosferze, małej grupie, pod opieką wykwalifikowanych wychowawców i  opiekunek. Chcemy aby czuły się jak w domu, zapełniamy czas różnymi zabawami i zajęciami aby nie musiały się nudzić i tęsknić za rodzicami.

           

                      Mieścimy się w spokojnej, wiejskiej okolicy, dysponujemy własnym placem zabaw.

                    Prowadzimy również zajęcia rytmiczno-muzyczne dla najmniejszych dzieci oraz dla starszaków. Organizujemy zajęcia plastyczne gdzie dzieci mogą wykazać się zdolnościami manualnymi oraz zajęcia ruchowe gdzie mogą spożytkować nadmiar energii.

            Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom dzieci i rodziców. Przedszkole czynne jest w dogodnych godzinach od 7.00 do 17.00. Istnieje również możliwość przedłużenia czasu pracy przedszkola .

           

                      Zapraszamy do nas maluchy w wieku od 2 do 6 lat. Dla każdego  znajdziemy czas i poświęcimy należną uwagę. Zdajemy sobie sprawę jak ważne w całym rozwoju są pierwsze lata życia dlatego najlepiej jak potrafimy angażujemy się w naszą pracę ku zadowoleniu smyków i ich rodziców.

Pozdrawiam serdecznie            

Anna Mniszewska